Matkapartner

Meist

Taimo

Matk ei ole ainult seljakotiga veedetud päevad, vaid matk algab juba sinu mõttest rännata tundmatusse. Soovist kohata sarnase maailmavaatega inimesi, vestelda kohalikega ning avastada loodust. Kõik need päevad millal mõtled oma varustusele ja teed reisiplaane paneb sinu sees juba mõnusad protsessid käima. Ning matk ei lõppe tagasi koju jõudmisega, vaid jätkub saunalaval muljete jagamise ning pildigaleriide koostamisega. Kokkuvõtvalt 50% matkast toimub enne ja pärast matka ning 50% matkarajal.

Tõnis

Liigun looduses mööda inimtekkelisi metsateid, loomade poolt aastaid sisse tallatuid looklevaid radu ning sihitult metsas lihtsalt eesmärgiga seal olla. Loodusesse viib mind kalastamine, fotograafia ja matkamine. Aastate jooksul on teekonnad viinud 63-e riiki ja hetkel on pausil jalgrattaga ümber maakera sõitmine milliset olen ära sõitnud 12600 km.
Suurima rõõmuga viin Sind koos kaaslastega avastama tundmatuid radu ja nautima seiklusi mida meie loodus pakub, istuma lõkke ääres teetass käes ja hingata maailma värskemat õhku.
Hetkel õpin Luua Metsanduskooli matkajuhiks.

Matkapartneri meeskond hoolitseb selle eest, et meiega rännates saaksid kordumatu emotsiooni!

  • matkapartner